Plastmasas izstrādājumi

Pielāgojami krēslu plastmasas piederumi.

Mūsu uzņēmums ražo krēslu piederumus jau daudzus gadus. Mums ir sava injekcijas formēšanas iekārta, kas jebkurā laikā var kontrolēt un pārveidot pelējuma problēmu. Mēs piedāvājam vienas pieturas pakalpojumus no projektēšanas, ražošanas, pakalpojumu utt.

Product details

Pielāgots krēsla plastmasas piederumi


Custom Hot Runner Injection Mold / Plastmasas iesmidzināšanas formas detaļas


Detalizēts apraksts:

1. Daļas nosaukums: Krēslu plastmasas piederumi (plastmasas iesmidzināšana pelējuma)

2. Plastmasas materiāls: ABS un tā tālāk

3. Dobuma materiāls: Pielāgojami

4. Gatavošanas laiks: 1000k šāvienu vai atbilstoši klientu daudzuma nosacījumiem, lai to izlemtu, ietaupot izmaksas mūsu klientiem.

5. Pelējuma pamatstandarts: LKM vietējais standarts, DME vai HASCO, Pielāgojiet atbilstoši klientu prasībām

6. Standarta pelējuma piederumi: LKM, DME, HASCO, MISUMI, Meusburger, CUMSA, Progressive, INCORE, HRS, Husky, YUDO, GSW DIN standarts, BOHLER, AISI standarts, DAIDO JIS standarts, PUNCH uc saskaņā ar mūsu klientu prasībām.

part 23.jpgdaļa 29.jpg

part 32.jpgplastmasas detaļas 06-6.jpg

Qingdao Juxing Machinery & Mould Co Ltd.was dibināta 1995.gadā skaista Jiaozhou līcis-Jiaozhou Dienvidu rūpniecības rajonā.

Juxing Mold ir profesionāli iesaistījusies daudzveidīgā die & pelējuma izstrādē, projektēšanā, ražošanā vairāk nekā desmit pēdējos gados, un jo īpaši pievēršot lielu uzmanību plat, loksnes un flim ekstrudējot veidnes, injekcijas veidnes un liešanas mirst. Balstoties uz daudzu gadu praktisko pieredzi, mēs esam veiksmīgi izstrādājuši un izgatavojuši visu veidu mono slāņu un multiplayer ekstrudēšanas plakano formu, viena, dubultā vai trīs clours no spinneret izplatīšanas un daudzu veidu Screen Changer un tā tālāk.

Mēs esam ilgstoši sadarbojušies ar daudzām ekstrudēšanas iekārtu un kuģu sekundārās tehnikas fabrikām, uzstāj uz labu kvalitāti un uzņem atbalstu un uzticību saviem klientiem un klientiem. Ar lielāku uzticību un uzmanīgu un perfektu servisu šodienas Juxing darīs vislabāk, lai iegūtu vairāk klientu atzīšanu. Esiet sveicināts par jaunajiem Juxing draugiem!

Sertifikācija: ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, GB / T28001-2011, SGS.

Mūsu priekšrocības:
1.Organizatori pēc tam, kad ražo katru nedēļu,

2. Mums ir sava injekcijas formēšanas iekārta, kas jebkurā laikā var kontrolēt un pārveidot pelējuma problēmu
3. Pēcdzemdību ražošanai mēs iegūstam visaptverošas tiesības

4.Izvelciet piemēru un dimensiju ziņojumus klientiem par apstiprinājumu
5. Pēc tam, kad ir veikti visi pasākumi, mēs pārbaudīsim, vai produkti un produkti netiek piegādāti.

Hot Tags: customizable krēsls plastmasas piederumi., Ķīna, ražotāji, piegādātāji, pielāgotus, zemu cenu, augstas kvalitātes, ilgu mūžu
Saistītie produkti
Feedback