Jaunumi

Mājas > Jaunumi > Saturs

Galvenā plastikāta veidņu klasifikācija

Saskaņā ar dažādām formēšanas metodēm, var iedalīt plastmasas pelējuma tipos, kas atbilst dažādām procesa prasībām, galvenajiem inžektorlējuma presēšanas veidņiem, plastmasas veidņiem, augstu putuplastu veidņu utt.

1, plastmasas iesmidzināšana pelējuma

Plastmasas izstrādājumi no termoplastiskiem plastmasas produktiem ir universālākie no pārstrādes iekārtu ražošanā izmantojamās pelējuma, plastmasas iesmidzināšanas pelējums ir atbilstoša plastmasas iesmidzināšanas iekārta, plastmasas iesmidzināšanas mašīna pirmajā stāvā, kas tiek apstrādāta ar siltumizolāciju, pēc tam inžekcijas skrūve vai virzuļdzinējs Ar injekcijas ierīces sprauslas skrējēju sistēmu un pelējuma formā dobumā plastmasas formēšanas dzesēšanas sklerozes sloksņošanas produktu. Struktūra parasti sastāv no formēšanas detaļām, vārtu sistēmas, vadošām detaļām, stumšanas mehānismu, temperatūras regulēšanas sistēmu, izplūdes sistēmu un palīgierīces.

2, plastmasas pelējums

Tostarp kompresijas formēšanas un injekcijas molding divu veidu pelējuma struktūru. Tās ir pelējuma veids, ko galvenokārt izmanto termoreaktīvo plastmasu veidošanai, un atbilstoša iekārta ir spiediena formēšanas mašīna. Saskaņā ar plastmasas kompresijas formēšanas metodi, pelējuma silda līdz formēšanas temperatūrai (parasti 103 grādiem - 108 grādiem), tad laba spiediena plastmasas pulvera mērīšana veidņu dobumā un barošanas telpā, slēgta veidne, plastmasa augsta Temperatūra, augstspiediena plūsma mīkstina, pēc noteiktā laika iestatīšanas, kā vajadzīgs, produkta forma.

3, plastmasas ekstrūzijas mirst

Veidlapa, ko izmanto, lai iegūtu nepārtrauktas formas plastmasas izstrādājumus, ko sauc arī par ekstrūzijas formēšanas galviņām, ko plaši izmanto cauruļvados, stieņos, monopavedēs, plātnēs, plēvēs, vados un kabeļos, pārklājuma materiālos, īpaša veida materiālos utt. Atbilstoša ražošanas iekārta ir plastmasas ekstrūderis, princips ir ciets plastmasas materiāls sildīšanas un rotējošā skrūvju ekstruderī, kušanas temperatūrā spiediena apstākļos, plastificējot, un izgatavoja to pašu nepārtrauktu plastmasas sekciju un matu formu, izmantojot īpašo die formu . Tās ražošanas materiāli galvenokārt ir oglekļa konstrukciju tērauds, sakausējuma instrumenti uc Dažas presēšanas diejas arī valkā dimanta un citus nodilumizturīgus materiālus daļās, kuras nepieciešams nēsāt. Ekstrūzijas procesā parasti izmanto tikai termoplastisko plastmasas izstrādājumu ražošanai, tās struktūrai un injekcijas veidnēm un spiedienam ir acīmredzama atšķirība.

4, plastmasas pūšanas pelējums

To izmanto plastmasas trauku formēšanai, piemēram, plastmasas traukiem, piemēram, dobiem izstrādājumiem (piemēram, dzērienu pudeles, kosmētikas piederumus, visu veidu iepakojuma konteinerus) veidņu formēšanas procesā, kas ir galvenais princips, ekstrūzijas izpūšanas formēšanas, injekcijas izpūšanas formēšanas, injekcijas izpūšanas formēšanas pagarina, multi -latvijas izpūšanas formas dobie formēšanas, loksnes izpūšanas formas utt. Attiecīgo iekārtu dobu produktu izpūšanas formu parasti sauc par plastmasas izpūšanas formu. Izpūšanas formēšana ir piemērota tikai karsto plastmasas izstrādājumu ražošanai. Izpūšanas formēšanas struktūra ir salīdzinoši vienkārša, tiek izmantoti vairāk materiālu, tiek ražots vairāk oglekļa.

5, plastmasas iesūkšanas veidne

Plastmasas plātņu loksnes materiāls, kas veido dažu vienkāršu plastmasas izstrādājumu pelējuma, tā princips ir izmantot vakuuma vai saspiestā gaisa ziedēšanas metodi fiksētajā mēlī vai perforatorā uz plastmasas plāksnes, loksnes un ielīmēt veidņu dobumā uz nepieciešamajiem veidojošajiem izstrādājumiem Apkures un mīkstināšanas deformācijas gadījumā, galvenokārt dažiem ikdienas vajadzībām, pārtiku, rotaļlietu iepakojuma produktu ražošanu. Tā kā formēšanas pelējuma spiediens ir mazāks, pelējuma materiāls ir izgatavots no lietotā alumīnija vai nemetāla materiāla, struktūra ir vienkārša.

6, augsta putu polistirola molding die

Tas ir pelējums, kurā tiek izmantots izplešanās polistirēns (lodītes materiāls, kas sastāv no polistirola un putojošā līdzekļa), lai izveidotu visu veidu putu iepakošanas materiālus. Princips ir tāds, ka polistirola formā var veidot tvaikā, ieskaitot divu veidu vienkāršas manuālas darbības veidnes un hidraulisko presi tieši caur putuplasta plastmasas veidni, kurus galvenokārt izmanto, lai ražotu rūpniecisko izstrādājumu iepakojuma produktus. Materiāli šīs pelējuma izgatavošanai ir lietoti alumīnija, nerūsējošā tērauda, bronzas un tā tālāk.