Ekstrūzijas pelējuma

Veida hidraulisko ekstrūzijas ekrāna Changer standarta ekstrūderi

Hidraulisko ekrāna mainītāja cena saraksta P roduct D raksta 1. Hidrauliskais ekrāna mainītāju izmanto iebūvētas dažādas aizvākojumu, aizzīmogo sniegumu ir laba, atbilstu jebkuru polimēru augstu ekstrūzijas daudzumam ar dažādiem ražošanas, var sadarboties, lai izmantotu standarta presēt. 2. augstu nodiluma izturība augstas...

Product details

Hidrauliskais ekrāna ChangerCenrādis

ProductDraksta

1. Hidrauliskais ekrāna mainītāju izmanto iebūvētas dažādas aizvākojumu, aizzīmogo sniegumu ir laba, atbilstu jebkuru polimēru augstu ekstrūzijas daudzumam ar dažādiem ražošanas, var sadarboties, lai izmantotu standarta presēt.

2. augsta nodilumu izturība, augsta spiediena augstas precizitātes filtra noformējuma. Hidrauliskais ekrāna mainītāju uzlabo efektīvas filtrēšanas apgabalā un filtrēšanas efekts.

3. ātri ekrāna mainītājs reizes, kas ir vienāda vai mazāka nekā 2 sekundes, filtrēšanas apgabalā nav obligāti no φ30mm φ250mm.

4. spiediena 25-30Mpa, temperatūras apstākļos 300 grādiem, neietekmē veiktspēju izmantošanu.

5. pieteikties: PC, PMMA, PET, PS, PU, PP, PE, EVA, ABS, PVC un citus polimēru.

QQ截图20170830170035.jpg

Veiktspēju un īpašības

1. Hidrauliskais ekrāna mainītājs var realizēt ātri ekrāna maiņa, stabila izlaide un efektivitāti ražošanas veicināšana.

2. ar ļoti precīzs dizains, ekrāns ir labs abrazīvie izturīgi, augsts spiediens veiktspēju, lielas efektīvas filtrēšanas apgabalā un uzlabot filtrāciju efektu.

Produkts-pelējuma-ekstrūzijas pelējuma

Veida hidraulisko ekstrūzijas ekrāna Changer standarta ekstrūderi

Programma lauku 

1. piemēro visu veidu plastmasas izstrādājumi.

2. programmas dažādām Termoplastiskie, ķīmiskās šķiedras ražošanai gumijas, collosols, līmi, pārklājuma un apdares materiāli, kas līdzīgi, galvenokārt izmanto filtrēšanas materiālu maisījuma.

Ražošanas cenu saraksts

Materiāls

2Cr13, 42CrMo, 38CrMoALA

Akumulators

6.3. L

6.3. L

6.3. L

6.3. L

6.3. L

10L

10L

10L

Tips

Φ65

Φ75

Φ80

Φ90

Φ120

Φ150

Φ18

Φ220

Hot Tags: veida hidraulisko ekstrūzijas ekrāna mainītājs standarta Ekstrūderis, Ķīnas ražotāji, piegādātāji, pielāgotus, zemas cenas, augstas kvalitātes, ilgu mūžu
Saistītie produkti
Feedback