Par mums

Mājas > Par mums

Mūsu vēsture

Qingdao Juxing Machinery & Mould Co Ltd.was dibināta 1995.gadā skaista Jiaozhou līcis-Jiaozhou Dienvidu rūpniecības rajonā.

01.jpg02.jpg
01_副本.jpg


Mūsu rūpnīca

Juxing Mold ir profesionāli iesaistījusies daudzveidīgā die & pelējuma izstrādē, projektēšanā, ražošanā vairāk nekā desmit pēdējos gados, un jo īpaši pievēršot lielu uzmanību ar Plastmasas presēšanas mašīna, plat, loksnes un flim ekstrudējot veidnes, injekcijas veidnes un liešanas mirst. Balstoties uz daudzu gadu praktisko pieredzi, mēs esam veiksmīgi izstrādājuši un ražojuši visu veidu mono slāņu un multiplayer ekstrudēšanas plakano formu, vienotu, divu vai trīs clours no spinneret izplatīšanas un daudzu veidu Screen Changer un tā tālāk.

Uzņēmums piespiedu tehnisko bagātīgs, ir liels skaits iesaistīti profesionāļi pelējuma ražošanas nozarē. Ar lielu CNC, pelējuma gravēšanas mašīnas, ciparu kontroles izlādes mašīna, EMS mašīna. Iespējas, modernu aprīkojumu. Mēs esam ilgstoši sadarbojas ar daudzām rūpnīcām, ekstrudēšanu Mašīna un tāfele sekundārā tehnika, uzstāj uz labu kvalitāti un iegūst atbalstu un uzticību mūsu klientiem un klientiem. Ar lielāku uzticību un uzmanīgiem un perfektu pakalpojumu, šodienas Juxing darīs visu iespējamo, lai uzvarētu vairāk klientu atpazīšanu. Esiet sveicināti Būt jaunajiem Juxing draugiem!

Mūsu produkts

Plastmasas ekstrūzijas mašīna, plākšņu, lokšņu un liešanas presēšanas veidnes, inžekcijas pelējuma un liešanas mirst.


Produkta pielietojums

01_副本3.jpg02_副本2.jpg


Mūsu sertifikāts

01_副本2.jpg02_副本1.jpg03_副本1.jpg

04_副本1.jpg05_副本.jpg06_副本.jpg

07_副本.jpg08_副本.jpg09.jpg


Ražošanas iekārtas

01_副本1(001).jpg03_副本.jpg
04_副本.jpg06.jpg
07.jpg08.jpg